Terasová prkna

Terasová prkna sibiřský modřín vyrábíme z kvalitního vysušeného dřeva sibiřského modřínu, které si sami dovážíme z Ruska a Estonska. Terasová prkna jsou v současnosti oblíbeným řešením klasického a moderního designu. Zpříjemní Vám posezení na zahradě, okolí bazénu, terasy, stejně jsou vhodné na terasy restaurací, barů či kaváren.

Terasová prkna jsou frézované z obou stran (vrchní strana jemné drážky), spodní strana (hrubé drážky), tak aby bylo minimalizováno riziko uklouznutí a také aby nebyla náročná údržba (čištění).

V nabídce máme terasová prkna sibiřský modřín vroubkované i hladké z obou stran (zaoblené hrany) tak aby se při pádu nebo chůzi na boso předešlo nebezpečí pořezání se.

Nejvhodnější materiál na výrobu terasových prken je sibiřský modřín, má sice vyšší cenu ale dřevo ze sibiřského modřínu vydrží v exteriéru na dešti, sněhu, ve vlhkém prostředí mnohem déle než smrkové dřevo, díky většímu obsahu smůly a díky tomu, že roste pomalu a ve velmi chladných oblastech májí terasové podlahy ze sibiřského modřínu delší trvanlivost je tvrdší a je odolnější vůči povětrnostním podmínkám.
Terasová prkna ze sibiřského modřínu nabízíme v rozměrech 28x145mm (vroubkované, hladké) nebo 45x145mm (vroubkované, hladké).

Jelikož všechny produkty sami vyrábíme dbáme o co nejlepší výběr dřeva při výrobě abychom našim klientům nabídli nejkvalitnější dřevěné výrobky.

Dřevo na výrobu našich produktů je pečlivě vybíráno, následně tříděno a sušené venku. Následně je dřevo dosušováno v sušičce na požadovanou vlhkost (11-14%) cca 4-5dní. Každý náš produkt plní normu kvality AB (1.třída).

Sibířský modřín


vroubkovaná

ROZMEŘ v mm
(síla x šířka)
TŘÍDA   AB
cena za m²
DÉLKA   /m
28 x 145 649,- 569,- CZK 3m, 4m, 5m
45 x 145 969,- 869,- CZK 3m, 4m, 5m

Sibířský modřín


hladká

ROZMEŘ v mm
(síla x šířka)
TŘÍDA   AB
cena za m²
DÉLKA   /m
28 x 145 669,- 589,- CZK 3m, 4m, 5m
45 x 145 989,- 889,- CZK 3m, 4m, 5m